“У Путіна є велика таємниця, яку він приховує від світу”, – психолог

Автор: Людмила Баран

30 Jun, 2014 15:06

Поділитись публікацією
“У Путіна є велика таємниця, яку він приховує від світу”, – психолог

Лікар-психолог, соціальний працівник Радислав Петрів вважає, що президент Росії психічно здоровий, але має свій скелет у шафі.

“У мене як у психолога склалося враження, що Путін приховує від світу велику таємницю. Не можу сказати, яку саме. Цей секрет може й не бути якимсь моторошним, але він Путіна дуже турбує. Про це свідчать його жести. Я дивився багато відео, на яких помітно, що в Путіна, коли він сидить, ноги кудись тікають. Обличчя німе, а ніжки біжать”, – зауважив Радислав Петрів.

“Також можу сказати, що Путін не є психічно хворим. У нього немає того діагнозу, який йому приписують”, – каже психолог.

Про це Радислав Петрів розповів під час лекції “Стигматизація як соціальний феномен, або чому Путіну вдалося одурманити росіян” на останній зустрічі Відкритого університету Івано-Франківська 29 червня.

Психолог стверджує, що Путін зомбує громадян своєї країни за допомогою стигми, тобто таврування, українців як бандитів-бандерівців. Він створює образ ворога, проти якого налаштовує громадян, і насаджує цю ідею через пропаганду в ЗМІ.