У П’ядицькій ОТГ відкрили ЦНАП

Автор: Застава Максим

13 Apr, 2021 11:44

Поділитись публікацією
У П’ядицькій ОТГ відкрили ЦНАП

У П’ядицькій об’єднаній територіальній громаді днями відкрили Центр надання адміністративних послуг, обладнаний за сучасними вимогами.

Читайте також: Представники громад з трьох областей навчилися енергоменеджменту на Прикарпатті (ФОТО)

На відкриття завітали заступник голови обласної державної адміністрації Богдан Футерко, голова Коломийської райдержадміністрації Любомир Глушков, виконавчий директор агенції розвитку територіальних громад Прикарпаття Ігор Мельничук.

Вітаючи жителів громади, Богдан Футерко наголосив на важливості якісного надання адміністративних послуг. Це одна з успішних форм децентралізації.

Голова П’ядицької територіальної громади Петро Гайдейчук вручив подяки керівництву області та району. Працівники ЦНАПу отримали сертифікати про підвищення кваліфікації.

Надання якісних послуг стало реальністю завдяки співпраці українських та шведських експертів-партнерів програми «U-LEAD з Європою».

Додамо, що у громаді проживають майже дванадцять тисяч осіб. З відкриттям ЦНАПу вони зможуть отримати понад сто різних  адміністративних послуг: реєстрація актів цивільного стану(народження, шлюбу, смерті); реєстрація місця проживання; паспортні послуги; державна реєстрація земельних ділянок; відомості з державного земельного кадастру; довідки; присвоєння адреси об’єкта будівництва та об’єкта нерухомого майна; послуги Пенсійного фонду; послуги центру зайнятості.

До того ж для отримання послуги люди можуть звернутись у ЦНАП особисто, надіслати документи поштою чи за допомогою Інтернет.