У п’ятницю на Прикарпатті зупинять громадський транспорт

Автор: Зелінська Таня

23 Лют, 2021 17:41

У п’ятницю на Прикарпатті зупинять громадський транспорт

Як писала “Галка” раніше, Україна оновила карантинні зони. Прикарпаття – в “червоній”.

23 лютого державна комісія з ТЕБ і НС погодила запроваджено червоний рівень епідемічної небезпеки в Івано-Франківській області з 00:00 годин 26 лютого 2021 року. 

Про це йдеться на Урядовому порталі, інформує “Галка”.

«Ситуація в Івано-Франківській області на сьогодні залишається напруженою і не покращується як в частині зайнятості ліжок, так і в частині захворілих та госпіталізованих. Ми маємо досвід ізоляції областей на початку пандемії, що призупинило розповсюдження хвороби. Тож маємо ухвалити зважене й правильне рішення, яке не допустить подальшого загострення ситуації», — зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Франківську з понеділка закривають всі навчальні заклади – Марцінків

За словами заступника Міністра охорони здоров’я — Головного державного санітарного лікаря Віктора Ляшка, в Івано-Франківській області від початку року щотижнева  кількість  нових випадків захворювання на COVID-19 збільшилась у 6 разів, а за останній тиждень приріст становить 30%.

«Рівень госпіталізації протягом останнього тижня удвічі перевищує встановлений Кабінетом Міністрів показник (60 осіб на 100 000 населення). Івано-Франківська область залишається єдиною областю в Україні, де заповненість ліжок із киснем перевищує 50% навіть з урахуванням додатково розгорнутих ліжок», — відзначив Віктор Ляшко.

Головний державний санлікар додав, що попри один з найвищих показників забезпеченості ліжок по країні, в Івано-Франківській області реанімаційні ліжка зайняті на 82%, а майже в половині лікарень — на 100%.

У зв’язку з цим державна комісія ТЕБ та НС ухвалила рішення запровадити з 00 годин 00 хвилин 26 лютого червоний рівень епідемічної небезпеки з тими обмеженнями, що передбачаються чинною постановою №1236. Додатково до цих обмежень буде заборонена посадка та висадка пасажирів на регулярні та нерегулярні рейси міжобласного сполучення залізничним, авіаційним та автомобільним транспортом в населені пункти Івано-Франківської області та з них.

24 лютого обласна комісія ТЕБ і НС вирішить,що робити з міжрайонним сполученням.  В Івано-Франківську громадський транспорт курсуватиме в режимі спецперевезень. Подробиці в мерії розкажуть згодом.

Очільник Уряду дав доручення голові Івано-Франківської облдержадміністрації організувати контрольно-пропускні пункти на в’їздах-виїздах на території області та забезпечити залучення медичних працівників для проведення температурного скринінгу, опитування осіб щодо наявності у них респіраторних симптомів, чергування бригади екстреної медичної допомоги, працівників національної поліції та державної служби з надзвичайних ситуацій.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

  • like 15
  • like
15
Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...