У релокованому “Гіппократі” провели перші операції по відновленню зору: відгуки франківських пацієнтів (ВІДЕО)

Автор: Турій Роман

13 Sep, 2022 08:10

Поділитись публікацією
У релокованому “Гіппократі” провели перші операції по відновленню зору: відгуки франківських пацієнтів (ВІДЕО)

Перший операційний день в медичному центрі «Гіппократ» провела команда команда лікарів-професіоналів з Луганщини, котра віднедавна працює в Івано-Франківську.

На Прикарпатті фахівці врятували зір одразу шести пацієнтам, пише “Галка”

Засновник медичного центру «Гіппократ», Водяник Вадим Валерійович, більше 15 років оперує пацієнтів і бореться з катарактами. 

Він пояснює – з роками через помутніння кришталика настає поступове зниження зору. Та найкращі офтальмологи «Гіппократу» повертають зір навіть тоді, коли здається, ніби надія вже втрачена. 

Сьогодні єдиний ефективний метод лікування катаракти – хірургічний. Професіонали проводять видалення кришталика ока з заміною його на штучну лінзу. Це робиться через мікророзріз і процедура займає всього декілька хвилин. Мікророзріз герметизується сам відразу після операції, без накладання будь-яких швів. Завдяки даній техніці пацієнт не перебуває в стаціонарі – за один день ви отримаєте результат на все життя.

«За допомогою сучасного обладнання ми робимо операції будь-якого рівня складності. А ще — ми радіємо, коли наші пацієнти починають бачити світ «на повну»!», – кажуть у «Гіппократі».

Не відкладайте лікування свого зору — пишіть у Фейсбук, Instagram або телефонуйте:
+38097672 5143
+380664936513

Партнерська публікація