У ресторані в центрі міста виганяли відвідувача-порушника. Інші гості заступилися за чоловіка (ВІДЕО)

Автор: Єва Жасминова

15 Січ, 2019 17:35

У ресторані в центрі міста виганяли відвідувача-порушника. Інші гості заступилися за чоловіка (ВІДЕО)

Про інцидент в івано-франківському ресторані “Бест Бургер”, що на Вічевому майдані, 15 січня розповіла очевидиця Настя Думанська.

“Щойно зіткнулись з неприємною ситуацією. Адміністратор Бест Бургер виганяла з закладу старшого чоловіка з обмеженими фінансовими можливостями який хотів пообідати. Очевидно він не перший раз тут, так як люди купували йому чай та ділились їжею. Пояснювала вона тим що він не замовляє тому сидіти йому тут не можна. Я б була згідна, якщо від нього був неприємний запах, був брудний, тощо. Але цього не було. Так чому так має бути? Невже людина не заслуговує просто поїсти в теплі? Чому замість того щоб виганяти людину , яка нічого поганого не зробила , а просто пригостити її теплим чаєм? Вдячна людям які заступились за нього в цей момент. Люди, ніколи не забувайте, що ніхто не знає як життя обернеться завтра. Люди-будьте людьми!”, – пише жінка.

Невдовзі у “Бест Бургер” надали офіційну відповідь щодо інциденту та відео з камер спостереження.

“Дійсно, з певної точки зору це неприємна ситуація. Але все ж не варто оцінювати будь-які дії закладу лише з однієї події. Ми як мережа, не ставимося упереджено до жодних людей, дбаємо про доступність закладів для людей з обмеженою мобільністю, організовуємо регулярні благодійні акції.
Проте існують правила закладу, серед яких заборонено приносити свою їжу у заклади, тощо.
Також адміністрація повинна слідкувати за комфортом клієнтів. Тому коли виникають неоднозначні конфліктні ситуації, ми змушені їх вирішувати.
Даний гість (так, ми також вважаємо його нашим гостем) вже не вперше приходить у заклад. Ми не перешкоджаємо жодним чином його візитам. Проте останнім часом було багато ситуацій, коли він завдавав дискомфорту відвідувачам чіпляючись до них, агресивно реагуючи на зауваження персоналу.
Тому в даному конкретному випадку – ми не мали іншого вибору як попросити його залишити заклад “, – пишуть представники мережі “Бест Бургер”.

Думки людей у соцмережі розділились. Нижче “Галка” наводить коментарі франківців з цього приводу.

Оксана Дубовська пише “На жаль така поведінка це не рідкість. Був схожий інцидент в ” Хатинці”. Там ще на мене накричали щоб не годувала всіх підряд. Є люди, а є нелюди…”

Bohdan Shashko пише “В Європі ніколи б його не вигнали, за те що він там просто б сидів”

Grigoriy Moroz пише “Підтримую адміністратора закладу, яка виконувала свої робочі обов’язки.
А людей, з обмеженими фінансовими можливостями, як висловився автор, жаліючи, ви спонукайте їх змиритись з таким станом. Людина звикає до такого образу життя, руйнує своє его, і швидко втрачає людяність.”

Володимир Гарматюк зазначив “Я там був також. Чоловік мав два шматки піци. Я не бачив, чи він їх купив, чи взяв з недоїдених, чи йому дали. Потім він стояв якийсь час біля стійки з кавою, потім підійшов на місце з паперівкою гарячої води. Спершу я гадав, то кава, або чай. Він сидів спиною. Потім підійшла дівчина і просила його вийти. І казала, ви не можете тут цього робити. Я попросив дати йому поїсти в приміщенні. Однак дівчина сказала, що він не їсть, а миє якесь відро. він справді поливав до відерка – ніби від майонезу чи сметани – ту воду і мив його.. Не думаю, що якби він просто їв, його би хтось чіпав. Тим більше, що дівчина після мого прохання лишити його в спокої, відійшла до стійки. Чоловік ще пішов на вулицю, вилив воду з відра і повернувся по свої речі, а потім вийшов зі мною. Я притримав йому двері, він подякував. Напевно, він потім знову зайшов. До речі, адміністратор казала, що він не вперше так робить. Заходить і щось собі там робить за столиком”.

“Отже, ситуація: гість зайшов, стояв біля каси, адміністраторка підійшла і запитала чого він потребує.  Він попросив окропу. Йому дали окропу і він пішов готувати їжу. Через деякий час адміністраторка попросила його залишити заклад, проте гість почав імпульсивно відмовлятися. Після втручання інших клієнтів, адміністратора залишила гостя. Він зібрався і вільно пішов до виходу. Перед виходом він взяв на перед касою цукор і пішов. Гостю дали те що він попросив.Він вільно відвідав заклад, проте його попросили залишити через те що він порушував внутрішні правила”, – описує ситуацію адміністрація закладу.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...