У роботі з біженцями поєднується угорська модель та досвід партнерів з Азербайджану та Грузії, які пережили агресію Росії

Автор: Турій Роман

02 Jun, 2014 16:46

Поділитись публікацією
У роботі з біженцями поєднується угорська модель та досвід партнерів з Азербайджану та Грузії, які пережили агресію Росії

На Прикарпаття продовжують прибувати переселенці із південно-східного регіону.

Читайте також: Батальйон "Прикарпаття" вивели за рішенням начальника Генштабу

Про це розповів голова Івано-Франківської ОДА Андрій Троценко.

За його словами, на сьогоднішній день гостро постає питання визначення юридичного статусу осіб, які покинули свої домівки під час останніх подій на сході та в Криму.

«В нас не було подібного досвіду, проте за час діяльності Координаційної ради ми виробили ефективну модель співпраці між владою та громадськими організаціями щодо вирішення питань юридичного та соціального супроводу мешканців південно-східних областей. Зараз ми повинні розробити рекомендації для Верховної Ради України та Кабінету міністрів України стосовно присвоєння цим людям статусу внутрішньо переміщених осіб», – відзначив Троценко.

Окрім того, відомо, що у роботі з біженцями Координаційна рада поєднує угорську модель та досвід партнерів з Азербайджану та Грузії, які пережили агресію Росії.

Теги: