У Рогатинський ЦРЛ понад десять років не оновлювали обладнання. Потрібні 15 мільйонів (ФОТО)

Автор: Єва Жасминова

05 Вер, 2019 11:49

У Рогатинський ЦРЛ понад десять років не оновлювали обладнання. Потрібні 15 мільйонів (ФОТО)

5 вересня на Рогатинщині з робочим візитом перебуває голова Івано-Франківської ОДА Денис Шмигаль.

Як писала “Галка” раніше, посадовець вранці вже встиг перевірити стан будівництва дороги державного значення Стрий-Тернопіль, а також відвідав Рогатинську центральну районну лікарню.

Головний лікар комунального некомерційного медичного підприємства “Рогатинська центральна районна лікарня” Тарас Бандура розповідає, що наразі підприємство готове до заключення договору з НСЗУ, провели комп’ютеризацію всіх кабінетів та усіх відділів поліклінічного відділення за рахунок сприяння місцевого бюджету райдержадміністрації, проте проблеми все ж є. Заклад потребує значних коштів для ремонту – 28 мільйонів гривень, й обладнання – 15 мільйонів.

«По мірі можливості виконуємо поточні ремонти. На капітальні звичайно ж нам коштів не вистачає. Хоч неодноразово подавали проекти у фонд регіонального розвитку. На ремонти нам потрібно в межах 28 мільйонів, на обладнання – 15 мільйонів. Останні 10 років ніяке обладнання, крім того, що закупили за кошти місцевих бюджетів не було. Крім разової допомоги за проектом, де отримали Японське УЗД обладнання, проте двічі вони не допомагають одній й ті й же установі. Намагаємось залучати приватних підприємців, аби насичити уставнову обладнанням. В процесі запуску комп’ютерний томограф. Хочемо аби пацієнти рогатинщини могли обстежуватися тут на місці, більш швидко та якісно, аби можна було поставити діагноз і надати кваліфіковану медичну допомогу. Район великий, мережа велика. Люди працюють у нас без надбавок до окладів, премії ми не оплачуємо», – каже Бандура.

Першочергово лікарня потребує створення трьох буксовочних палат, а також створення відділення невідкладних станів. Потрібне й перенесення реанімаційного відділення з другого на перший поверх і повноцінний капітальний ремонт діалізного відділення.

«Добре, якщо є всі кошториси, при формуванні районнного бюджету – ви подивитесь скільки ви можете, ми в обласному затвердимо, я підтримаю»,- каже Шмигаль.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...