У російському Брянську під кордоном з Україною масштабна пожежа на нафтобазі (ФОТО, ВІДЕО)

Автор: Турій Роман

25 Apr, 2022 09:10

Поділитись публікацією
У російському Брянську під кордоном з Україною масштабна пожежа на нафтобазі (ФОТО, ВІДЕО)

У російському місті Брянськ вночі 25 квітня сталася сильна пожежа в районі нафтобази, а також чулися вибухи. Даних про можливих постраждалих в результаті НП поки немає.

За повідомленнями місцевих жителів в пабліках, перед двома пожежами прогриміло два вибухи, зокрема в районі заводу Сільмаш, і спалахнула пожежа в районі нафтобази “Дружба”. Повідомляється, що загорілися резервуари з паливом. Про це пише РБК-Україна з посиланням на російські ЗМІ.

Також росЗМІ пишуть, що, за непідтвердженою інформацією, вибух стався і на території місцевої військової частини.

Також зазначається, що ГУ МНС по Брянській області спочатку розмістило інформацію про пожежу на нафтобазі, але потім публікація була видалена, передає Telegram-канал “ВЧК-ОГПУ”, і наводить текст даного повідомлення:

“О 02:00 год 25.04.2022 в оперативну чергову зміну Головного управління МНС Росії по Брянській області надійшло повідомлення про пожежу за адресою: г.о. Брянськ, Фокінський район, пр. Московський. До місця виклику направлено пожежно-рятувальні розрахунки за підвищеним рангом (номером) пожежі. По прибуттю встановлено, що відбувається горіння на території нафтобази”.

Зараз на гасіння пожежі до міста прямують пожежники з семи російських регіонів. 

До слова, Брянськ розташований за приблизно 100 кілометрів від кордону з Україною.