У Росії спостерігається «Павловський переворот» – політолог

Автор: Турій Роман

14 Mar, 2015 17:37

Поділитись публікацією
У Росії спостерігається «Павловський переворот» – політолог

Зникнення з поля зору, напевно, вже екс-президента Путіна, різка зміна риторики на федеральних каналах про «українській кризі», масова дезінформація, що виходить від офіційних інформаційних джерел російської адміністрації, регулярний «викид» різних версій у зв’язку з Путіним – говорить про те , що в Російській Федерації, цілком імовірно, відбувається передача влади, можливо, навіть із збереженням «фасаду».

Читайте також: Політичними вбивствами Росія моделює думку, що «хунта вбиває своїх опонентів» - політолог

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав політолог Павло Нусс.

«Агресивна зовнішня і внутрішня політика Володимира Путіна, яка спровокувала політичну та економічну ізоляцію ряду дуже впливових груп, та й самої країни, не може підпадати в зону інтересу російського олігархату, спецслужб. Останні неконтрольовані дії екс-президента Путіна дестабілізували ситуацію в середині його оточення, і цілком імовірно, армія, спецслужби і розробили сценарій «тихого перевороту». Вбивство лідера російської опозиції Бориса Нємцова внесло свої корективи в історію цієї країни, і, на моє переконання, справжніми керівниками Росії (нафтомагнати) було прийнято рішення делегувати у владу замість Путіна і всієї його вертикалі, більш прагматичних, контрольованих, ліберальних лобістів їх інтересу, можливо пов’язаних з ФСБ РФ і МО РФ. Мета зрозуміла – запобігти економічному краху РФ пов’язаний з діями Кремля в українському питанні.
Біля стін Кремля монтується сцена, і, скоріше за все, вона послужить головній трибуні Росії, з якої буде оголошено про відхід Путіна з посади за низкою непередбачуваних причин», – говорить Павло Нусс.

Довідка від політолога «Павловський переворот»:
У ніч з 11 на 12 березня 1801 Павло I Петрович був убитий офіцерами-змовниками у щойно збудованому Михайлівському замку: змовники, в основному гвардійські офіцери, увірвалися в спальню Павла I з вимогою зректися престолу.
Головними причинами перевороту і загибелі Павла I стало обмеження інтересів дворянства і непередбачуваність у діях імператора. Іноді він за найменшу провину засилав або відправляв людей у в’язницю.

Разом з тим колишній нардеп від Прикарпаття Руслан Марцінків каже, що навіть якщо раптом і Володимира Путіна не стало, це не означає, що війна в Україні одномоментно припиниться, а Крим і Донбас повернуть назад.

Теги: