У Росії відміняють концерти Діани Арбєніної

Автор: Турій Роман

25 Aug, 2014 13:56

Поділитись публікацією
У Росії відміняють концерти Діани Арбєніної

Лідер російського рок-гурту “Нічні снайпери” Діана Арбеніна вважає, що її ім’я потрапило до “списку ворогів Росії”, і тепер її концерти скасовують під різними приводами.

Про це музикант написала 22 серпня в своєму блозі у виданні Сноб, передає Gazeta.ua.

“Я не знаю, яким чином я потрапила до списку ворогів Росії, на 46-те місце – між Іллею Пономарьовим і групою Scorpions. До речі, колектив журналу “Сноб ” теж у цьому списку, декількома пунктами вище. Останні два дні мені телефонують журналісти і просять прокоментувати мій виступ у Донбасі, хоча я вже місяць відпочиваю на іншому континенті… “, – написала Арбеніна.

“Під різними приводами почали скасовувати мої концерти. У Володимирі, наприклад, у день запланованого виступу “Нічних Снайперів” вирішили раптом провести міське свято. Місцеві ПК перестраховуються і задають організаторам дикі запитання, бо бояться випустити на сцену фашиста і ворога”, – пояснила ситуацію музикант.

Нагадаємо, 3 липня Діана Арбеніна виступила в Києві. Під час виступу музикант побажала українському народу “триматися”.

“Я рада, що ви повірили, що я все одно приїду. Я за те, щоб нас не могли розлучити, і не посварили наші народи … Мене ніхто не просив, але мені здається, буде дуже правильно попросити вибачення за своїх колег, за тих людей, які грають рок-н-рол, і які чомусь вас досі не підтримали – в страшний для України час “, – сказала тоді зі сцени співачка.

Нагадаємо, Комуністична партія в Держдумі Росії виступила з ініціативою ввести санкції по відношенню до виконавців, які підтримали антитерористичну операцію на Донбасі.

“Артистів, які підтримують силову операцію української армії в Донбасі, в Росії треба заборонити. Так вважають російські комуністи. Це значить – не пускати в ефір і не дозволяти давати концерти в нашій країні”, – йдеться в повідомленні.