У Рожнятові представили нового керівника відділення поліції (ФОТО)

Автор: Сидорчук Василь

03 Aug, 2018 19:45

Поділитись публікацією
У Рожнятові представили нового керівника відділення поліції (ФОТО)

3  серпня Володимир Голубош, керівник поліції Івано-Франківщини представив особовому складу Рожнятівського відділення поліції нового начальника – підполковника поліції Сав’яка Василя Михайловича, який до цього очолював Богородчанську поліцію.

Читайте також: Універсальні поліцейські на нових машинах: на Франківщині запрацювали поліцейські офіцери громади (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Представляючи особовому складу нового керівника, Володимир Голубош наголосив на досвідченості у службі Василя Михайловича, його принциповому і професійному підході до роботи, позитивній характеристиці серед громадськості та влади, що дозволить найкращі напрацювання у службовій діяльності правоохоронця втілити тепер на Рожнятівщині, забезпечуючи конституційні права та свободи громадян у протидії злочинності.

У заходах взяли участь голова районної державної адміністрації Ірина Люклян, голова районної ради Василь Рибчак селищний голова смт. Рожнятів Василь Мацевко, голова Рожнятівського районного суду Ганна Калиній та заступник керівника Калуської місцевої прокуратури Петро Гаврилюк, повідомляє Сектор комунікації поліції в Івано-Франківській області.

До цього підрозділ поліції очолював підполковник поліції Василь Козак.

Василя Сав’яка привітали із ново призначенням та побажали успішної служби.