У селі на Прикарпатті висадили алею “ненародженої дитини” (ФОТО)

Автор: Турій Роман

07 Лис, 2018 17:07

Поділитись публікацією
У селі на Прикарпатті висадили алею “ненародженої дитини” (ФОТО)

7 листопада на території Погінського монастиря Успіння Матері Божої, що в Тисменицькому районі, висадили алею “ненародженої дитини”.

Читайте також: Франківський "Ураган" забив аж 11 м'ячів у ворота "ІнБеву" та пройшов у 1/4 Кубка України

Метою акції є привернення уваги громадськості до катастрофічних соціально-екологічних наслідків війни на Сході країни, до знищення природи України, загоєння ран довкілля і передусім захисту самої людини, яка є невід’ємною частиною створеного Богом світу.

Розпочали акцію з молебені до Пресвятої Богородиці, адже ключовим завданням ініціативи є не лише відновлення довкілля, але й плекання “духовних дерев”. Її провели на чолі з Архиєпископом і Митрополитом Івано-Франківської УГКЦ владикою Володимиром Війтишином, інформує “Галка”.

“Дана акція відбувається у рамках всеукраїнської акції «Посади дерево миру» (яка стартувала в 2016 р. з ініціативи Української Греко-Католицької Церкви за підтримки Мінприроди України). Вона покликана об’єднати людей у молитві за мир. Це вже 5 хвиля акції, у попередніх по всій Україні було посадили вже декілька тисяч дерев, до слова, садили їх навіть у прифронтовій зоні. Сподіваємось, що долучатиметься все більше людей”,- розповідає керівник бюро УГКЦ з питань екології Володимир Шеремета.

Духовенство нинішньою акцією хоче звернути увагу на мир людини з Богом, а також примирення із дітьми, які були втрачені до народження (йдеться про позаматкову вагітність, мертвонародження, викидень, аборт, технології штучного запліднення).

У акції брали участь більше сотні прочан, а також приєдналися діти з місцевих шкіл.

“Чому ми проводимо акцію саме у Погоні? Бо це чудотворне місце, куди приїздять прочани не лише з різних куточків України, але й із сусідніх країн. Ми повинні допомагати у зціленні психологічному та духовному після втрат дітей, адже розуміємо що часто жінки, що втратили ненароджену дитину -не мали змогу поховати її. Відчували провину… Сподіваємося, це стане місцем де жінки матимуть можливість разом із Богом примиритися з втратою”, -каже отець Руслан П’яста.

Ініціаторами такої акціії виступають комісія УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я спільно з Бюро УГКЦ з питань екології.