“У сесійній залі звучало багато бруду. Ці заяви не відповідають дійсності”, – Троценко

Автор: Людмила Баран

09 Чер, 2014 07:59

Поділитись публікацією
“У сесійній залі звучало багато бруду. Ці заяви не відповідають дійсності”, – Троценко

Голова ОДА повідомив, що 8 червня провідував прикарпатський батальйон, дислокований у Делятині.

Читайте також: Віктор Анушкевичус: з Палійчука-голови ОДА толку не було ніякого

У неділю Андрій Троценко разом з військовим комісаром виїжджав оглянути стан П’ятого батальйону.

За його словами, в цей же день туди прибуло 28 нових добровольців. Вони мають замінити тих солдатів, в яких є троє і більше дітей, а також тих, які з тих чи інших причин не можуть виконувати свої обов’язки.

“У сесійній залі звучало багато бруду. Однак ці заяви далекі від дійсності. 80% особового складу готові виїжджати на Схід. Близько 100 чоловіків ладні їхати навіть без бронежилетів. Але їх, звісно, зараз не відпустять. Ми вважаємо, що захищати Вітчизну треба, але не з неприкритими грудьми”, – сказав Андрій Троценко.

Як відомо, 6 червня на засіданні обласної ради депутати виражали схвильованість тим, що у прикарпатського батальйону немає не лише спеціальних засобів захисту, а ще й необхідних побутових  речей, що бійцям бракує патріотизму.

Однак голова ОДА говорить, що там все на належному рівні.

“Хлопці з батальйону були обурені словами депутатів, – запевняє Троценко, – Ми їли обід, який їм дають, з ним все гаразд”.

Також голова ОДА повідомив, що зараз створюється депутатська комісія, яка здійснюватиме перевірку відповідальних за укомплектування батальйону.

Теги: