У Шевченка заявляють, що смс-ки розсилають тільки його прихильникам

Автор: Турій Роман

21 Тра, 2014 15:20

Поділитись публікацією
У Шевченка заявляють, що смс-ки розсилають тільки його прихильникам

Багато жителів міста нарікають на те, що їм приходять смс-ки із текстом, коли і на якому каналі можна подивитися ефір із кандидатом в народні депутати Олександром Шевченком.

Читайте також: Івано-Франківська обласна рада затвердила бюджет на 2024 рік (ФОТО)

Виборці вважають, що Шевченко отримав доступ до персональних даних виборців незаконно.

«Використання конфіденційної інформації про особу, вчинене повторно кваліфікується за ч. 2 ст. 182 КК України і тягне за собою покарання у виді арешту на строк від 3 до 6 місяців, або обмеженням волі на строк від 2 до 5 років, або позбавленням волі на той самий строк. Зважаючи на те, що саме Ваше прізвище вказане в тексті обох смс-повідомлень, які я отримала, я маю підстави вважати, що саме Ви є підбурювачем до вчинення злочину особами, які безпосередньо займалися розсилкою смсок. У зв’язку з цим, інформую Вас про свій твердий намір звернутися в правоохоронні органи із заявою про вчинення злочину. Раджу звернутися в міліцію й іншим друзям, кому теж прийшли такі смски, у зв’язку з тим, що дістало, що будь-хто може цинічно порушувати закон, порушувати мій простір приватності і при цьому претендувати на посаду народного депутата», – написала молодий юрист Младена Качурець на своїй сторінці у Фейсбук.

У свою чергу в прес-службі Шевченка кажуть, що вони, дійсно, мають телефонну базу прихильників Олександра Шевченка і розсилають повідомлення лише їм. Якщо смс-ки надходять «не прихильникам», то «нечесна гра конкурентів».

 «Смс-розсилка про прямі ефіри з Олександром Шевченком здійснюється виключно на номери з бази «прихильників кандидата», яка була сформована на минулих парламентських виборах та бази клієнтів ТК «Буковель», які дали згоду на отримання повідомлень. Олександр Шевченко отримав через соціальні мережі лише кілька прохань абонентів щодо припинення відправки їм вказаних повідомлень. Цікаво, що номери кількох дописувачів з тих, хто звернувся до нас – відсутні в базах даних «Буковелю». Яким саме чином їм були відправлені повідомлення ми зараз виясняємо з виконавцями цієї послуги щодо розсилки повідомлень. Що це є – «ексцес виконавця» чи свідома провокація проти нашого кандидата – відповіді наразі ми не маємо», – повідомили ОПОРІ у прес-службі кандидата.