У школах міста пролунав останній дзвоник

Автор: Людмила Баран

30 May, 2014 11:38

Поділитись публікацією
У школах міста пролунав останній дзвоник

У цьому навчальному році навчальні заняття в школах завершуються 30 травня та 31 травня у школах, які працюють за шестиденним робочим тижнем. Цього ж дня проводять свято “Останнього дзвоника”.

Атестати про повну загальну середню освіту випускники отримають 31 травня – 1 червня. Учні 9-х класів документи про базову освіту отримають 18-19 червня. Учнів молодших класів чекає практика та літні табори.

Ті випускники 11 класів, які планують вступати до вищих навчальних закладів після завершення навчального року складатимуть тести зовнішнього незалежного оцінювання. Цього року ЗНО розпочнеться 3 червня та триватиме до 27 червня. За цей час майбутні вступники зможуть скласти від 1 до 4 тестів ЗНО з 11 навчальних предметів. Розпочне програму ЗНО-2014 тест з іноземних мов.

Свій перший шкільний випускний сьогодні мають учні, які закінчили 4 клас.

У школах Франківська відбуваються традиційні урочистості. Втім, цього складного для України року вони не такі веселі, як завжди. Під час  лінійок в школах міста Івано-Франківська вшановують хвилиною мовчання пам’ять загиблих військовослужбовців.

Фото Юрій Гриньків