У школі в Калуші завершують капремонт (ФОТО)

Автор: Застава Максим

06 Сер, 2019 08:49

У школі в Калуші завершують капремонт (ФОТО)

Упродовж усього літа триває активна підготовка Калуської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 до першого вересня.

Цьогоріч на капітальні ремонти міською радою виділено 210 000 грн, які було спрямовано на заміну труб системи опалення, а також облаштування новою плиткою підлоги харчоблоку.

Організовано роботу щодо проведення поточних ремонтів працівниками закладу, зокрема, здійснено часткову заміну дощатої підлоги у спортзалі та ремонт навчальних кабінетів, оновлено інтер’єр учительської та обіднього залу, туалетів, пофарбовано стелі  у коридорах та поновлено сходи.

Ініціативу оновлення закладів освіти завжди активно  підтримує міський голова Ігор Матвійчук. На виділені з програми бюджету розвитку міста 119 910 грн в школі придбано меблі для навчальних кабінетів вартістю 94 000 грн, закуплено комп’ютерну техніку на суму 35 778 грн (в т.ч. обласне співфінансування).За кошти місцевого бюджету придбано матеріали для проведення  ремонтних робіт (11 800грн), закуплено дидактичні матеріали (5 760 грн) та килими (4 800 грн). На засоби, необхідні для роботи в умовах НУШ,  використано 11 000 грн.

Уже проведені роботи, а також ті, що на завершенні у серпні, сприятимуть готовності закладу до забезпечення якісною освітою здобувачів.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry