У шостому класі трагічна ситуація зі шкільними підручниками – Микула

Автор: Людмила Баран

26 Aug, 2014 09:35

Поділитись публікацією
У шостому класі трагічна ситуація зі шкільними підручниками – Микула

Міністерство освіти запровадило нову програму для учнів шостих класів, але не встигло надрукувати підручники для учнів. Принаймні, до початку листопада у шестикласників будуть легкі рюкзаки.

Читайте також: Марцінків з чиновниками відфоткалися в пункті обігріву однієї зі шкіл міста. Насправді це коридор (ФОТО)

Про це на оперативній нараді міського голови 26 серпня повідомила начальниця управління освіти Наталія Микула.

Звітуючи про готовність до нового навчального року, вона розказала, що учні різних класів на 88%-98% забезпечені підручниками.

” У нас склалась трагічна ситуація: у шостому класі немає підручників. Вони мають навчатися за новою програмою. Міністерство відмовилось від підручників, затверджених попереднім урядом”, – сказала Наталія Микула.

За її словами, з 52-ох назв книжок, за якими мають вчитися учні доступна лише частина. Однак з 1 вересня на сайті Міністерства освіти і науки з’являться електронні версії підручників, якими зможуть користуватися у школах.

Наталія Микула повідомила, що завтра, 27 серпня, на нараді вчителям розкажуть, як працювати в таких умовах.  Також вона прогнозує, що в кінці жовтня чи на початку листопада нові підручники для шестикласників з’являться у школах.

Також, як сповістила начальниця управління освіти, бракує 90 букварів для учнів перших класів. Але, оскільки частина дітей залишилась на ще один рік  дошкільного навчання, то,можливо, вистачить тих, що є.

Крім того,  труднощі із забезпеченням літературою цього року  виникли, тому що  до шкіл міста зараховано 75 дітей із Криму та східних регіонів України. Втім, Міністерство освіти вже вирішує проблеми з переселенцями.

 

Теги: