У Сінгапурі натовпи людей у парках розганяє робот-пес (ФОТО)

Автор: Костинюк Олександр

11 Тра, 2020 18:41

У Сінгапурі натовпи людей у парках розганяє робот-пес (ФОТО)

У Сінгапурі, для скорочення поширення коронавірусу, робот-пес просить бігунів і велосипедистів тримати дистанцію між собою.

“Давайте зробимо Сінгапур здоровим”, – каже жовто-чорний робот-пес на прізвисько SPOT англійською мовою, розгулюючи парком.

“Заради вашої ж безпеки і безпеки оточуючих, будь ласка, тримайте щонайменше метр дистанції. Дякую!” – додає машина жіночим голосом.

Чотиринога машина дистанційного керування збудована компанією Boston Dynamics. Її вперше запустили в центральному парку Сінгапуру в рамках двотижневих випробувань, під час яких вона разом з іншим роботом буде патрулювати зелені зони міста під час карантину, пише Gazeta.ua з посиланням на Reuters.

Інший робот у формі маленької машини каже сінгапурцям, щоб “не тинялися” і нагадує, що “збори заборонені”.

Робота-собаку залучили, бо він краще бігає по ґрунту в парках і садах. Окрім того, що SPOT здатен попереджати людей про заходи безпеки, він також оснащений камерами й аналітичними інструментами для підрахунку кількості людей в парку. Влада Сінгапуру запевняє, що ці камери не будуть стежити за окремими людьми чи реєструвати особисті дані.

За порушення жорстких правил карантину в Сінгапурі доведеться заплатити чималий штаф або навіть потрапити до в’язниці.

В місті-державі, що налічує 5,7 мільйонів жителів, було зафіксовано понад 21 тисячу випадків зараження. Це один з найвищих показників у Азії. Від хвороби постраждали здебільшого робітники-мігранти, які живуть в переповнених гуртожитках, у районах, які туристи майже не відвідують.

Згідно з правилами карантину, які будуть діяти до червня, громадяни можуть залишати свої домівки лише за гострої необхідності, наприклад, щоб купити продукти. І при цьому, вони повинні весь час носити захисні маски. Займатися спортом на вулиці можна, але потрібно робити це по одному.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry