У скасуванні тендеру на ремонт Тичини Антимонопольний комітет “придерся” до документів, які не оскаржувалися – джерело

Автор: Турій Роман

02 Oct, 2015 09:22

Поділитись публікацією
У скасуванні тендеру на ремонт Тичини Антимонопольний комітет “придерся” до документів, які не оскаржувалися – джерело

На сайті Антимонопольного комітету України з’явилося незначне повідомлення про результати розгляду скарги ТОВ “ПБС” щодо порушення Департаментом комунального господарства, транспорту і зв’язку МВК під час капітального ремонту вулиці Тичини.

У ньому йдеться, що Колегією зобов’язано замовника відмінити процедуру закупівлі у зв’язку з невідповідністю пропозицій конкурсних торгів учасників вимогам документації конкурсних торгів.

Однак, якщо оцінити скаргу “ПБС”, яку оприлюднив у мережі Facebook нотаріус і кандидат в міську раду від “Укропу” Ігор Фріс, Антимонопольний виносити саме таке рішення не просили.

Скаржник лише просив, аби АМКУ перевірив законність зняття з торгів фірму “ПБС”, та зобов’язав Департамент взяти його пропозицію до уваги під час визначення переможця, як і загалом здійснити оцінку заново. Прохання оголосити новий тендер чи перевірити АМКУ документацію інших учасників тендеру не було.

Натомість, за словами анонімного співрозмовника “Галки” з-поміж франківських комунальників, АМКУ не побачив порушення у відмові розгляду пропозиції “ПБС”. В свою чергу там побачили невідповідність вжитих термінів до тендерних вимог у іншого учасника торгів.

“Складається враження, що не маючи причин задовільнити скаргу “ПБС”, взялися “придиратися” до іншої докуентації, яка не мала відношення до скарги. І її ніби то знайшли”, – сказав співрозмовник.

У Департамент комунального господарства ще не прийшло офіційне письмове пояснення результату розгляду скарги. Наразі не вдалося поспілкуватися і з безпосереднім представником комунальників, який брав участь у розгляді справи.

“Галка” намагається отримати документ від АМКУ і одразу ж опублікує його.

Як відомо, фірма, близька до нардепа Олександра Шевченка – ПБС, програла тендер на ремонт Тичини і оскаржила результат торгів в Антимонопольному комітеті.

В реакцію на це громада міста ініціювала збір підписів за відновлення ремонту.