У скільки Україні обійдеться Євробачення

Автор: Комарщук Олександра

09 Гру, 2016 16:38

У скільки Україні обійдеться Євробачення

Став відомий бюджет Євробачення-2017, який прийме наступного року Київ.

Як повідомляє “UA: Перший“, кошторис проведення пісенного конкурсу у столиці України становить 655,7 мільйонів гривень, з яких 455,7 мільйона гривень передбачено в проекті бюджету України, а ще 200 мільйонів гривень надає місто-господар пісенного конкурсу Київ.

Окрім того, у питанні стосовно місця проведення Євробачення-2017 поставлено крапку. Під час Генеральної Асамблеї Європейської мовної спілки (ЄМС), яка проходила у швейцарській Лозанні 8 грудня, було остаточно підтверджено, що міжнародний пісенний конкурс навесні 2017 року прийматиме столиця України – Київ.

Найближчим часом буде публічно презентована творча концепція Євробачення-2017 – слоган і лого пісенного конкурсу. Ідеї для оформлення Єврошоу Національній телекомпанії України запропонували 11 найкращих креативних агенцій країни. Уже затверджена творча концепція сцени головної арени пісенного конкурсу. А наприкінці грудня – на початку січня будуть оголошені ціни на квитки. Хоча в КМДА заявили, що перепустки коштуватимуть від 20 до 100 євро.

Головною ареною конкурсу стане Міжнародний виставковий центр. Півфінали Євробачення-2017 відбудуться 9 та 11 травня, фінал – 13 травня.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...