У Солотвині для 27 тисяч осіб відкрили Центр адмінпослуг (ФОТО)

Автор: Застава Максим

16 Mar, 2023 16:41

Поділитись публікацією
У Солотвині для 27 тисяч осіб відкрили Центр адмінпослуг (ФОТО)

У селищі Солотвин 16 березня відкрили 53 на Прикарпатті Центр надання адміністративних послуг, який обслуговуватиме майже 27 тисяч жителів громади.

Читайте також: Все робилося для того, аби ми не знали, - у Марківцях відбувся схід села через скандальну передачу гектарів лісу (ФОТО, ВІДЕО)

Як зазначила очільниця обласної військової адміністрації Світлана Онищук, четверо працівників ЦНАПу надаватимуть 76 послуг, передає “Галка“.

Це зокрема: реєстрація місця проживання, адмінпослуги у сфері соціального захисту населення, паспортні послуги, повідомлення про дозволи у будівельній сфері, реєстрація земельних ділянок та видача відомостей з ДЗК, державна реєстрація актів цивільного стану.

56 послуг надаватимуться на віддалених робочих місцях ЦНАПу в 11 старостинських округах Солотвинської громади.

Для відвідувачів центру створили максимально комфортні умови перебування, зокрема, облаштували дитячий куточок для батьків з малюками.

Забезпечили працівників необхідною оргтехнікою та зручними робочими місцями.

Подбали й про людей з інвалідністю – для них спорудили пандус. Тож тепер люди на візках колісних зможуть отримувати всі необхідні адміністративні послуги на території громади.

“Для нас дуже важливо, щоб мережа ЦНАПів на Прикарпатті розвивалася, адже їх функціонування дає змогу людям отримувати максимальну кількість адміністративних послуг в одному приміщенні.

Також не потрібно витрачати час на очікування в черзі, можна замовити послугу онлайн”, – каже Онищук.

До речі, за словами очільниці ОВА, на сьогодні Франківщина є лідером в Україні за кількістю позитивних відгуків відвідувачів ЦНАПів.

Теги: