У спецшколі-інтернаті процвітає лише стоматологічний кабінет, в весь заклад занепадає – громадський активіст

Автор: Турій Роман

22 Apr, 2015 07:35

У спецшколі-інтернаті процвітає лише стоматологічний кабінет, в весь заклад занепадає – громадський активіст

Половина колективу Микуличинської спецшколи тільки про те й мріє, щоб директор закладу пішов зі школи. Віриться, що з ним піде й інша частина – та, яка сформована із «свояків»: «свояків» по дружині та інших.

Читайте також: Рада не підтримала оновлену програму дій Кабміну. Як голосували прикарпатські нардепи

Про це у спільноті «Надвірнянці» написав громадський діяч Михайло Андрійович.

«Бо вже декілька років старається добродій Северилов це зробити, але ніяк у нього це не виходить. То на голову сільради мітить (повне фіаско по підрахунку голосів); то на голову Надвірнянської РДА (негативне резюме ревізії КРУ таки мало вплив на результат по “спецперевірці” ). Не відбувся “тамка” – мрію Северилов має “відбутися начальником райвідділу освіти у Надвірній.
Роками спецшкола-інтернат по причині амбіцій Северилов лише потерпала. Процвітав лише стоматологічний кабінет…По тій причині, що людина, котра, має намір йти на “вищий рівень” – не буде добросовісно працювати. А братися до керувати іншими – у Северилов, ніби є бажання», – пише Андрійович.

Окрім того, у соцмережах активно обговорюють фото директора на фоні смітників.

«Приємно бачити, як деякі особи самокритично ставляться до себе. Спілкуючись з людьми з якими працював пан Северилов (Делятинський міжшкільний комбінат), і працює (Микуличинський інтернат), зрозуміла, що дана фотографія є своєрідне пророцтво… Цікаво – це фотошоп, чи так званий “керівник” сам вирішив підготуватись до люстраціїї? Адже після провалу на голову сільської ради, голову РДА, де ще можна сховатись – хіба що в смітнику», – пишуть у спільноті «Надвірнянці».

11138524_1408113459508388_8421038604763138181_n

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry