У США чоловік намагався перетнути Атлантику в саморобному “колесі для хомʼяка”: його арештували

Автор: Жанна Головенко

28 Бер, 2024 21:50

Поділитись публікацією
У США чоловік намагався перетнути Атлантику в саморобному “колесі для хомʼяка”: його арештували

У США заарештували мешканця штату Флорида після спроби “бігти” в Лондон через Атлантичний океан на самохідному водному катері, схожому на колесо для хомʼяків.

Про це пише “Галка” з посиланням на Бабель

26 серпня 2023 року берегова охорона США перехопила Резу Балучі приблизно за 110 кілометрів від Тайбі-Айленд (штат Джорджія). 44-річний марафонець відмовлявся залишати судно протягом трьох днів, погрожував зарізатися ножем, а також стверджував, що в нього на борту бомба.

Зрештою 1 вересня він здався і залишив своє судно. Чоловіка доставили на базу берегової охорони в Маямі. Згодом поліціянти встановили, що “бомба” була підробкою.

Довідково: це не перший арешт пана Балучі за те, що він вирушив в океан на своєму судні, яке він називає “бульбашкою”. У 2021 році його заарештували після спробі дістатися з Флориди в Нью-Йорк. У 2014 році його довелося рятувати біля Сент-Огастіна, а ще за два роки його знову довелося рятувати біля берегів Юпітера, недалеко від Палм-Біч у Флориді. В інтервʼю чоловік розповідав, що намагався зібрати гроші для різних цілей, зокрема для безпритульних і берегової охорони