У США дайвери під час пандемії коронавірусу роблять захисні маски з океанського сміття

Автор: Єва Жасминова

25 Кві, 2020 20:15

У США дайвери під час пандемії коронавірусу роблять захисні маски з океанського сміття

Виробництво масок допомогло очистити океан від 574 кілограми відходів.

У США група дайверів перетворює на маски для обличчя пластикові відходи, які до цього забруднювали океани. Цим вони допомагають людям захиститися у часи пандемії коронавірусу.

Про це пише ТСН.

Маски для обличчя виготовляють Професійна асоціація інструкторів з дайвінгу (PADI) разом х компанією Rash’R, що продає екологічно чистий спортивний одяг. Одна багаторазова маска коштує $20,40 і продається з п’ятьма змінними фільтрами. Як зазначається, це собівартість її виготовлення.

“Ми не отримуємо прибуток від цього продукту”, – розповіла сказала віце-президентка споживчого маркетингу в PADI Ліза Ніклін. “Ми вкладаємо у це душу. Ми піклуємося про океан і про наше дайверске співтовариство, тому ми можемо заприсягтися, що не наживаємося на цих складних часах”.

Маски випускають у п’яти різних варіантах, але на всіх – морські тварини, як-от китові акули, скати чи великі білі акули. Також є маска для дітей. Поки що їх можна попередньо замовити.

PADI і Rash’R отримали понад 15 тисяч замовлень, тому їм довелося швидко нарощувати виробництво, аби задовольнити попит. Наразі виробництво масок допомогло очистити океан від 574 кілограмів відходів.

За словами Ніклін, придбання багаторазових масок для обличчя, подібних до тих, які продають вони, дозволяє людям захистити себе, залишивши респіраторні маски N95 і хірургічні маски для працівників охорони здоров’я, які найбільше їх потребують.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...