У США хлопчик попросив у батьків лупу і з її допомогою спалив двір (ВІДЕО)

Автор: Зелінська Таня

02 Січ, 2020 23:47

У США хлопчик попросив у батьків лупу і з її допомогою спалив двір (ВІДЕО)

У США підліток попросив у батьків на Різдво скромний подарунок – збільшувальне скло. Коли розбишака отримав його, то ледь не спалив вулицю

Про це пише KDFW FOX 4.

Мешканка штату Техас на ім’я Нісса-Лінн Парсон розповіла про незвичайний різдвяний “подарунок”, який влаштував їм власний син. 12-річний Кайді попросив на Різдво збільшувальне скло. Батьки були здивовані тим, що хлопчик попросив такий скромний подарунок. Вони гадали, що Кайді буде збільшувати нею текст у книжках. Однак коли він отримав бажане, батьки запідозрили, що син планує щось нехороше.

“Кайді побачив свій подарунок і сказав: “О, так, збільшувальне скло”, а його брат вигукнув: “Ага, тепер ми зможемо підпалювати предмети”. І ми такі: “О ні”, – розповів батько Джастін Парсон.

Батьки припустили, що це був лише жарт, і вирішили не забирати лупу. Наступного дня Кайді разом зі своїм старшим братом Ештоном вийшли на ґанок і спробували підпалити газету за допомогою нового подарунка. Папір спалахнув дуже швидко. Від несподіванки хлопці кинули папір на вулицю. Полум’я охопило галявину Парсонів, а за мить – весь передній двір.

Джерело: ТСН

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...