У США став до ладу військовий корабель майбутнього

Автор: Вадим Войтик

12 Sep, 2016 21:26

Поділитись публікацією
У США став до ладу військовий корабель майбутнього

У США в штаті Мен есмінець нового покоління DDG -1000 Zumwalt покинув акваторію суднобудівної верфі Bath Iron Works, де він був споруджений. Про це йдеться в публікації, оприлюдненій на  сайті  Військово-морського інституту США.

Корабель попрямував до місця військової приписки – в Сан-Дієго. Офіційна церемонія введення в лад есмінця, який виробником позиціонується як найбільший в світі, пройде 15 жовтня.

Ескадрені міноносці типу Zumwalt – це новий тип міноносців ВМС США з ракетним озброєнням, з упором на атаки берегових і наземних цілей. Есмінець DDG-1000 є першим спорудженим міноносцем цього класу, його будівництво почалося в 2008 році, на воду корабель був спущений в 2013 році. У серпні минулого року американці випробували міноносець.

Довжина есмінця становить 183 м, ширина – 24,6. Корабель має дві газотурбінні силові установки Rolls-Royce Marine Trent-30, а на його борту розміщується екіпаж з 148 осіб.Швидкість Замволта може досягати 30 вузлів (55,56 км / год). Вартість військового “монстра” становить близько $ 3 млрд.