У США створять найбільший у світі район, повністю надрукований на 3D-принтері

Автор: Застава Максим

01 Nov, 2021 19:21

У США створять найбільший у світі район, повністю надрукований на 3D-принтері

Компанія ICON планує створити у США в місті Остін, штат Техас, цілий район, який буде надрукований на 3D-принтері. Він має стати найбільшим таким у світі.

Про це повідомили в ICON, передає Громадське.

Проєкт реалізують спільно з будівельною компанією Lennar та архітектурною фірмою BIG-Bjarke Ingels Group.

Перші будинки планують закласти на початку 2022 року. Точне місце розташування будівельного майданчика не розголошують.

У своїй заяві компанії пропонують «перспективний шлях» до створення доступного, технологічного будинку, що відповідає попиту, який росте.

«Нестача робочої сили та матеріалів — два основних фактори, які роблять мрію про будинок недосяжною для багатьох американських сімей», — каже Ерік Федер, президент Lennar.

ICON стверджує, що її будівельна система Vulcan може поставляти будинки та конструкції площею до майже 280 квадратних метрів відповідно до будівельних норм. Обіцяють, що прослужить таке помешкання стільки ж або навіть довше, як стандартні будинки з бетонних блоків.

Також в ICON переконують, що їхня система конструкцій, довговічні та міцні будівельні матеріали надають більшу безпеку та стійкість будинкам, щоб витримувати екстремальні погодні умови.

«Сполучені Штати стикаються з дефіцитом приблизно 5 мільйонів нових будинків, тому існує гостра потреба швидкого збільшення пропозиції без шкоди для якості, краси чи стійкості, і це якраз сильна сторона наших технологій», — каже співзасновник і генеральний директор ICON Джейсон Баллард.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry