У США видали монографію, співавторкою якої є франківська науковиця

Автор: Застава Максим

16 Тра, 2018 09:44

У США видали монографію, співавторкою якої є франківська науковиця

Професор кафедри біохімії та біотехнології факультету природничих наук нашого університету Галина Семчишин – єдиний український науковець серед співавторів монографії “Харчові продукти глікації та їхня роль у здоров’ї та хворобах”.

Видання нещодавно вийшло у світ.  Працю опублікувало видавництво CRC Press, Taylor & Francis (США).

Монографія вийшла під редакцією професора Jaime Uribarri, відомого американського діабетолога та нефролога. Саме американський науковець запросив професора нашого університету Галину Семчишин взяти участь в його проекті, інформує прес-служба Прикарпатського національного університету.

Книга присвячена впливу продуктів глікації, які утворюються під час приготування  їжі та напоїв, на здоров’я людини. Зокрема, розглядаються механізми утворення продуктів глікації та їх участь у виникненні діабетичних ускладнень, патологій нирок та прискореного старіння.

У розділі  “Chapter 8: Is part of the fructose effects on health related to increased AGE formation?“, автором якого є  Галина Семчишин, йдеться про роль фруктози в утворенні продуктів глікації. Матеріали, які висвітлюються у цьому розділі книги, грунтуються на результатах власних досліджень професора Галини Семчишин.

Детальніше про книгу на сайті видавництва за посиланням.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...