У США за дві години після констатації смерті “воскресла” жінка

Автор: Застава Максим

04 Чер, 2024 19:43

Поділитись публікацією
У США за дві години після констатації смерті “воскресла” жінка

У США працівники похоронного бюро виявили дихання у 74-річної жінки, яку за дві години до того визнали мертвою. Висновок про смерть зробили працівники геріатричного пансіонату, де вона проживала.

Як повідомляють західні медіа, працівники похоронного борю виявили, що жінка дихає, коли перекладали її тіло на стіл, пише “Галка” з посиланням на УП “Життя”.

Вони відразу ж провели серцево-легеневу реанімацію і звернулися до служби екстреної допомоги. Медичні працівники доставили стареньку до місцевої лікарні, де їй надали необхідну допомогу.

“Це дуже незвичайний випадок. Я працюю в поліції уже 31 рік і досі нічого подібного не бачив”, – сказав заступник старшого шерифа округу Ланкастер Бен Хучін.

Померлою жінку оголосили співробітники геріатричного пансіонату. Вони кажуть, що до того за її станом здоров’я протягом семи днів спостерігав лікар, який надавав паліативну допомогу.

Представники закладу в коментарі The Washington Post зауважили, що “смерть” жінки “мала передбачуваний вигляд”.

За словами заступника старшого шерифа, правоохоронці розпочали розслідування випадку, однак поки не виявили злочинних намірів з боку співробітників геріатричного пансіонату.