У старій кам’яниці на Вірменській реставрують аварійний балкон (ФОТО)

Автор: Зелінська Таня

10 Сер, 2019 18:22

У старій кам’яниці на Вірменській реставрують аварійний балкон (ФОТО)

У будинку по вулиці Вірменська, 4 розпочато реставраційні роботи аварійного балкону.

Читайте також: На Франківщині пропав безвісті 33-річний чоловік

В Управлінні архітектури, дизайну та містобудівної діяльності повідомляють, що спочатку буде проведено демонтаж декоративних елементів огорожі балкону.

Далі – обстеження консольної плити балкону на предмет її несучої спроможності. Складність робіт полягає в тому, що зовнішнє візуальне обстеження балкону не дає можливості повністю діагностувати його несучий конструктив. Зараз можна однозначно стверджувати, що монолітність залізобетонної конструкції втрачена. Цілком можливо, що прийдеться її демонтувати повністю з розкриттям металевого каркасу армування, защемлення плити балкону в стіні будинку та іншого. За результатами дослідження буде прийнято остаточне рішення щодо подальшої долі основної конструкції.

Попередньо оцінено вартість проектно-кошторисної документації на реставрацію балкону, вона складе 100 – 160 тис. грн., в залежності від висновків після обстеження.

Всі роботи – від демонтажу до відтворення втрачених деталей балкону – буде виконувати ТОВ «ЕКСКЛЮЗИВБУД ІФ», кваліфіковане будівельно-реставраційне підприємство з відповідними ліцензіями. Реставратор – Василь Дякун. Ними ж будуть обстежені демонтовані декоративні масивні елементи огорожі і по можливості їх буде також використано, а зруйновані відтворені по формі автентичних фахівцями-реставраторами.

“Слід відзначити активну участь власників квартири у всьому, що пов’язано з проведенням робіт, і їх готовність до дискомфортних умов, які будуть викликані процесом реставрації”, – йдеться у дописі.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...