У суботу в Івано-Франківську – велодень. Водіям слід заздалегідь подбати про маршрут пересування

Автор: Турій Роман

28 May, 2014 07:13

Поділитись публікацією
У суботу в Івано-Франківську – велодень. Водіям слід заздалегідь подбати про маршрут пересування

У суботу в рамках всеукраїнської акції «Велодень» в Івано-Франківську відбудеться масовий велопробіг вулицями міста. У пробігу візьмуть участь велосипедисти Івано-Франківська та гості з інших міст області. Аналогічні пробіги в цей день відбуватимуться у всіх великих містах України.

Завданнями велопробігу є:
•  заявити про право велосипедистів вільно й комфортно пересуватися вулицями міста
•  закликати інших мешканців пересідати на цей екологічно безпечний і здоровий вид транспорту
•  заявити, що велосипедисти і автотранспорт є рівноправними учасниками дорожнього руху та закликати водіїв авто до взаємоповаги на дорогах міста й за його межами
•  довести міській владі, що велосипедистів є багато і що з їхніми правами треба рахуватися, принаймні шляхом встановлення велопарковок у
громадських місцях та хоча б мінімальної кількості велодоріжокцентрі міста.

До акції може приєднатися кожен бажаючий, хто має велосипед і хоче заявити про своє право комфортно пересуватися на ньому по вулицях міста.

Акція не є комерційним заходом, не передбачає грошових чи будь-яких інших внесків. Пробіг відбудеться за погодженням та при сприянні міської влади.

У Івано-Франківську свято розпочнеться о 09:30 загальним збором велосипедистів на площі навпроти ОДА (вул. Грушевського, 21) . Колону велопробігу, яка буде вирушати будуть супроводжувати машини ДАІ.

Старт велопробігу відбудеться о 10:00. Маршрут колони: ОДА → Мельничука → пл.Ринок → Галицька → Василіянок → Гаркуші → Лепкого → Січових стрільців → Чорновола → Сахарова → Бандери → Незалежності → Івасюка → Миколайчука → Симоненка → с.Вовчинець

По закінченню велопробігу, в кінцевій точці маршруту, будуть проводитись любительські змагання крос-кантрі «Вовчинецькі гірки».

Під час велопробігу усі вулиці маршруту будуть тимчасово перекриватися працівниками ДАІ і велосипедистами, тому водіям слід заздалегідь визначитись з альтернативними шляхами пересування.