У суботу в Urban Space 100 покажуть фільм “Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго”. Донати спрямують госпітальєрам

Автор: Костинюк Олександр

09 Mar, 2023 11:50

Поділитись публікацією
У суботу в Urban Space 100 покажуть фільм “Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго”. Донати спрямують госпітальєрам

11 березня о 18:00 в Urban Space 100 відбудеться показ стрічки Надії Парфан “Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго”.

Читайте також: У стрічки “Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго” може з'явитися продовження

Перегляд некомерційний, проте кожен добровільний донат піде у фонд Госпітальєри, які кожного дня рятують життя наших воїнів, пише “Галка”.

Подія стала можливою за ініціативи житомирянки Тетяни Добрянської, яка наразі проживає у Франківську, та режисерки фільму Надії Парфан, платформи Takflix і Держкіно України.

Участь у події тільки за реєстрацією, кількість місць обмежена – bit.ly/3EY6HwH.

У коментарі “Галці” Тетяна Добрянська розповіла, що запитала у своїх франківських друзів і знайомих, і кілька з них відповіли, що знають про фільм “Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго”, чули про класні відгуки, але ще не бачили його:

“Я так подумала, що ми можемо маленьким гуртом зібратися у когось вдома і подивитися. Але ж можна це зробити і якоюсь більшою подією й попросити людей донатити. І я просто в захваті, що тут, у Франківську, вітають такі ініціативи”.

Потім Тетяна звернулася в Держкіно, а також отримала дозвіл на показ від Надії Парфан та платформи Takflix. Зібрані благодійні пожертви перерахують на потреби госпітальєрів.

“Це моя третя публічна подія, яку я проводжу у Франківську, і в мене підхід такий, що якщо хтось із близьких не проводить збір, то я намагаюся збирати кошти госпітальєрам, бо вони з 2014 року є бойовими медиками. Це дуже потрібно, і хочеться підтримати їх усіма силами”, – додала Тетяна Добрянська.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Актори і творці презентували стрічку про співочих франківських комунальників у рідному місті (ФОТО)

“Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго” – у списку найкращих фільмів в історії українського кіно