У “Теплому домі” спростували інформацію про борги по зарплаті

Автор: Застава Максим

07 Сер, 2020 10:37

У “Теплому домі” спростували інформацію про борги по зарплаті

Працівники КП «Теплий дім» в Івано-Франківську скаржаться на те, що не отримують заробітну плату. У підприємстві наявність боргів – заперечили.

Читайте також: У багатоповерхівці на Мазепи відремонтували аварійний дах (ФОТО)

У комунальному підприємстві пояснюють, по-перше, працівники “Теплого дому” регулярно, двічі на місяць отримують заробітну плату. Заборгованість із виплати зарплати відсутня. Це стосується як офісного (якого тепер менше), так і робітничого персоналу (двірників, слюсарів, електриків). Також відсутня заборгованість зі сплати податків, що можна перевірити за даними відкритих реєстрів.

По-друге, заборгованість населення на початок року складала понад 12 мільйонів гривень, а не 5, як повідомляли франківські ЗМІ.

“Однак це свідчить не про фінансові проблеми підприємства, а про загальну економічну ситуацію в країні. При цьому згадана спроба залучити колекторську фірму стосувалася простроченої чи безнадійної заборгованості. На яку, чесно кажучи, підприємство давно не розраховує”, – кажуть в “Теплому домі”.

По-третє, заборгованість по зарплаті, ймовірно, допустили окремі підрядні організації. Перед кількома з них дійсно виникла заборгованість “Теплого дому”.

“Водночас, на нашу думку, поточні розрахунки точно дозволяють своєчасно виплачувати зарплату кожному з працівників, задіяних у роботах з обслуговування будинків “Теплого дому”. Про рівень платежів комунальне підприємство регулярно звітується”, – зазначають в комунальному підприємстві.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...