У Тисменицькому районі Великоднє свято завітало і до знедолених (ФОТО)

Автор: Турій Роман

10 Кві, 2015 16:54

Поділитись публікацією
У Тисменицькому районі Великоднє свято завітало і до знедолених (ФОТО)

Вже близько десяти років у домівки малозаможніх родин приміських сіл Івано-Франківська та Тисменицького району перед Великоднем приходить дух свята.

Читайте також: У центрі Франківська відкрився перший український фаст-фуд "Зеник" (ФОТО)

Благодійний фонд “Наше Прикарпаття” на чолі з його президентом Миколою Ковальчуком організовують адресні подарунки потребуючим – бідним та самотнім селянам.

Список таких адрес складають у сільських радах. Допомога надходить не просто за формальним принципом — адже подекуди люди, які може й мають живих дітей, обділені увагою рідних. Тож в основному меценати навідуються до стареньких, обездолених та інвалідів.

Як зазвичай, цьогоріч напередодні Великодня потребуючим селянам БФ “Наше Прикарпаття” передало їстівні Пасхальні атрибути — ковбаса та шинка, пасочка, писанки, запечений сир, хрін масло. Словом, все, аби хоч на деякий час не відчувати себе обділеним та самотнім.

“Коли приходиш у помешкання таких людей, то в 60% випадків треба “відходити” від побаченого, бо б’є трохи по психіці, важко. Аж щипає всередині. Люди бідні, навіть за межею бідності. Це не асоціальні люди, це просто обездолені , яким потрібна увага навколишніх”, – розповідає Ковальчук.

Такі подарунки розносять у майже сотню домівок Вовчинців, Крихівців, Вільшаниці, Ганнусівки, Черніїва, Лисця, Клубівців та інших сіл району.

Голова Тисменицької районної ради Володимир Семенів зізнається — наразі в районі постійної допомоги потребують близько 600 мешканців. Приємно, що левову частку опіки над цими людьми взяв Микола Ковальчук та його БФ “Наше Прикарпаття”. Адже бюджетних коштів на це не вистачає.

“Не буду лукавити, якщо скажу, що з меценатських вчинків Миколи Ковальчука варто брати приклад іншим. Жодного разу він та його благодійний фонд не відмовили потребам громади району. Така співпраця та допомога у нинішній час особливо доречна”, – каже Семенів.

До речі представники благодійного фонду “Наше Прикарпаття” традиційно навідуються до потребуючих мешканців Тисменничини і на свято Миколая.