У Тлумацькій ОТГ безкоштовно проведуть щеплення для дітей учасників АТО та сиріт

Автор: Застава Максим

22 Жов, 2019 14:39

У Тлумацькій ОТГ безкоштовно проведуть щеплення для дітей учасників АТО та сиріт

У Тлумацькій ОТГ реалізують програму, яка покликана знизити рівень інфекційних захворювань.

Читайте також: В обласній дитячій лікарні призначили в.о. гендиректора. Медики виступають проти (ВІДЕО)

Про це йшлося 22 жовтня на пресконференції «Популяризація громадського здоров’я в ОТГ Прикарпаття – обов’язок кожного».

Під час заходу підбили підсумки реалізації згаданої ініціативи в області, а представники Тлумацької об’єднаної територіальної громади презентували Концепцію «Запобігання поширенню небезпечних вакцинноконтрольованих інфекцій», яку розробили та прийняли у рамках реалізації проєкту. Тлумацька територіальна громада – перша ОТГ на Прикарпатті, в якій розробили Концепцію громадського здоров’я.

Голова Тлумацької ОТГ Роман Круховський говорить, що громада одна з перших, яка була створена на теритоії області. Дана об’єднана територіальна громада, на даний час, є однією з найбільших за населенням та площею в області.

«Програма проходила у два етапи. Вона показала, що вся наша громада – одне ціле. В ній брали участь не тільки лікарні, а й молодіжна рада та Департаменти», – додає Круховський.

Головна лікарка КНП “Тлумацький центр первинної медичної допомоги” Оксана Мельник розповідає, що громада сама визначала актуальність даного проєкту, інформує «Галка».

«Шляхом голосування обрали тему імунопрофілактики. На сесії проголосували за дану програму на 2020 рік. Ми вже отримали вакцину і люди приходять на щеплення. За вісім місяців від дифтерії і стовбняка зробили щеплення 2000 мешканців», – говорить Мельник.

Вона додає, що серед мешканців ОТГ буде проведене опитування, аби з’ясувати їх ставлення до вакцинування. Серед населених пунктів влаштують челендж «Я вакцинований, а ти?». У закладах освітах проводять різноманітні заходи, аби розповісти молоді про щеплення, та чому їх потрібно робити.

В ОТГ проведуть щеплення від грипу для медичних працівників, дітей сиріт і діти учасників АТО за кошти, які закладені у програмі. 25 тисяч гривень від органів місцевої громади і 10 тисяч від лікарні для працівників.

Довідково. Проєкт «Популяризація громадського здоров’я в ОТГ Прикарпаття – обов’язок кожного» впроваджується Агенцією розвитку ОТГ Прикарпаття за підтримки Програми «U-LEAD з Європою». Його основна мета – активізація діяльності ОТГ Івано-Франківщини у напрямі профілактики захворювань.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...