У Тлумацькій громаді відновлюють вуличне освітлення, яке рік не працювало

Автор: Застава Максим

15 Бер, 2023 08:48

Поділитись публікацією
У Тлумацькій громаді відновлюють вуличне освітлення, яке рік не працювало

Тривають роботи з відновлення вуличного освітлення у Тлумацькій громаді.

Як нагадують на сторінці громади у фейсбуці, у зв’язку з повномасштабним вторгненням росії в Україну, введенням воєнного стану та режиму світломаскування на території громади з лютого 2022 року було відключене вуличне освітлення.

Восени розпочалася робота з його відновлення, але держава-агресор розпочала енергетичний терор проти України, у зв’язку з чим виникли проблеми з електропостачанням у всій країні – працювали графіки аварійних та стабілізаційних відключень, а кожен свідомий громадянин намагався максимально обмежити споживання електричної енергії.

В останні тижні ситуація в енергосистемі держави покращилася, робота електричних мереж стабілізувалася, тому з’явилася можливість відновити вуличне освітлення на території громади.

“Ще з минулого тижня розпочалися роботи в цьому напрямку. Спершу необхідно протестувати та за потреби відремонтувати електролінії та ліхтарі, замінити світлові реле на часові, адже мережа не працювала майже рік. Тому вуличне освітлення відновлюється згідно з графіком проведення обслуговування ліній електромереж та заміни обладнання, яке вийшло з ладу. Просимо врахувати, що потрібний певний термін для проведення ремонтних робіт і з розумінням підійти до ситуації. Тестові запуски вуличного освітлення розпочалися з 13.03.2023 року”, – йдеться у повідомленні.

Подальша його робота на території громади буде залежати від енергетичної ситуації загалом в Україні.