У ТОП-100 найкращих шкіл України увійшли чотири навчальні заклади Прикарпаття

Автор: Дубінець Вікторія

05 Кві, 2017 09:30

У ТОП-100 найкращих шкіл України увійшли чотири навчальні заклади Прикарпаття

Щоб допомогти українцям зрозуміти, де готують найбільш конкурентоспроможних і освічених випускників, створили всеукраїнський рейтинг кращих навчальних закладів країни. 

Вихідними даними послужили результати ЗНО (зовнішнього незалежного оцінювання) 2016 року. Зрозуміло, це далеко не ідеальний критерій. Згодні з цим і в Міністерстві освіти, де сьогодні розробляється нова методологія оцінки шкіл. Але наразі інших показників, що піддаються вимірюванню, немає, пишуть “Вікна” з посиланням на “Фокус”.

Те, як розподілилися переможці рейтингу, показує, що сильні школи і талановиті діти є у всіх областях України. Це означає, що отримати хорошу середню освіту можна практично у всіх регіонах країни.

На Прикарпатті є чотири навчальні заклади, які потрапили до рейтингу. Під номером два у сотні кращих — Українська гімназія №1 в Івано-Франківську. Далі — навчальні зхаклади, розташовані в обласних центрах і столиці. На двадцятому місці — Калуська гімназія імені Дмитра Бахматюка. Спеціалізована школа №11, яка також знаходиться в Івано-Франківську, — опинилася на 89-му місці, а сотню кращих замикає Коломийська спеціалізована школа імені Василя Стефаника.

100

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry