У топ-30 на трьох трамплінах: прикарпатський лижник Євген Марусяк показав історичний результат для України

Автор: Іра Блаженко

13 Бер, 2024 20:07

Сьогодні, 13 березня, на етапі Кубка світу в норвезькому Трондхейм українець Євген Марусяк фінішував на 25 місці. Вперше за 14 років спортсмен з України набирає залікові бали на великому трампліні.

Про це пише “Галка” з посиланням на Skijumping. UA.

Євген Марусяк перший в історії України стрибун на лижах з трампліна, що має результати в топ-30 найкращих на всіх трьох базових лижних трамплінах світу.

Як писала “Галка” раніше, Євген Марусяк посів 22-ге місце на етапі Кубка світу зі стрибків на лижах з трампліна в німецькому Оберстдорфі.