У товариському матчі футболісти “Прикарпаття” програли “Карпатам” (ФОТО, ВІДЕО)

Автор: Зелінська Тетяна

03 Лип, 2019 10:30

Франківське “Прикарпаття” в рамках підготовки до нового сезону провело свій третій товариський матч. Їхнім суперником була команда Прем’єр-ліги – львівські “Карпати”, які перед цим у двох спарингах перемогли “Верес” (2:0) і зіграли внічию з “Минаєм” (2:2).

Проблем у більш сильних за рангом львів’ян не виникло, і поєдинок закінчився впевненою перемогою “зелено-білих”. У першій половині зустрічі “леви” контролювали хід гри і зуміли забити двічі. Спочатку після подачі з кутового Мартінс вистрибнув вище за всіх та пробив головою у дальній кут воріт. А незбаром арбітр призначив пенальті за фол проти Ді Франко у штрафному майданчику, і Вакуленко вдало реалізував 11-метровий – 2:0.

Заради справедливості потрібно відзначити, що і у “Прикарпаття” було кілька непоганих шансів, однак Олег Кудрик кілька разів по-справжньому виручив свою команду. По перерві карпатівці забили ще один гол. Партнери відмінною передачею вивели Карпенка на побачення з голкіпером гостей, і нападник львів’ян свого шансу не змарнував – 3:0.

Підопічні Володимира Ковалюка намагалися “розмочити” рахунок, однак вдало на останньому рубежі діяв воротар “Карпат”. Свій четвертий спаринг на першому зборі “Прикарпаття” також проведе у місті Лева – 5 липня івано-франківська команда зіграє з рівненським “Вересом”.

Товариський матч
“Карпати” (Львів) – “Прикарпаття” (Івано-Франківськ) – 3:0 (2:0)
Голи: Мартінс (13), Вакуленко (24, пен.), Карпенко (67).

Карпати: Кудрик, Дубінчак (Бусько), Вакуленко, Ковтун, Мартінс, Вербний, Кльоц, Ді Франко, Карпенко, Ременюк і гравець на перегляді.
Прикарпаття (1-й тайм): Вульчин, Бойко, Француз, Бочкур, Ковальчук, Оринчак, Борисевич, Кузьмин, Януш, Цюцюра, Барчук.
У 2-му таймі на заміни вийшли: Піцан, Пастух, Радульський, Лабич, Павлюк, Дитко, Геник, Солдатенко, Крижанівський, Семотюк.