У третій гімназії провели показову евакуацію школярів (ФОТО)

Автор: Людмила Баран

03 Лют, 2015 16:35

Поділитись публікацією
У третій гімназії провели показову евакуацію школярів (ФОТО)

Працівники служби з надзвичайних ситуацій продемонстрували журналістам евакуацію учнів, учителів та технічного персоналу навчально-виховного комплексу “Школа-гімназія №3”.

Учнів двох класів гімназії від їхній навчальних приміщень відвели до укриття у підвалі. Його зазвичай використовують як тир та для занять із предмету “Захист Вітчизни”. Втім, для тривалого перебування воно не пристосоване.

Як повідомив начальник управління з питань надзвичайних ситуацій Ігор Влізло, це сховище може одночасно помістити від 950 до 1000 осіб.

“Ми навіть думаємо, щоб такі підвали, які є в цій та подібних школах, використовувати подвійно. Для дітей – якщо щось станеться у будні. І, якщо у вихідні, то для – людей з прилеглих будинків, які не мають підвалу. Обов’язково про це будемо сповіщати”, – зауважив Ігор Влізло.

За його словами, навчання з евакуації у Гімназії № 3 провели, щоб у випадку  надзвичайної ситуації, в першу чергу – терористичного характеру, діти і вчителі, могли сховатися і врятуватися від збройних уражень.

Надалі у закладі будуть проводити перевірку готовності до надзвичайних ситуацій без попередження.

“На жаль, в нас є дуже багато підвалів і захисних споруд, які в силу різних обставин є непридатними, але вивчається питання, щоб там, де можна щось зробити, ми спільними силами міськвиконкому і власників навели в них лад, аби люди могли на деякий час заховатися.Кошти з бюджету на це ніколи не виділялися, адже за підвали відповідають адміністрації установ, підприємств, яким вони належать”, – додав Ігор Влізло.