У Пенсійному фонді області запроваджують нові технології для обслуговування мешканців

Автор: Людмила Баран

26 Лис, 2015 20:15

У Пенсійному фонді області запроваджують нові технології для обслуговування мешканців

У Пенсійному фонді  створюється нова система обслуговування громадян та обробки пенсійної документації на базі централізованих інформаційних технологій. Спочатку вона має запрацювати у трьох районах Прикарпаття.

Про це йшла мова на нараді керівників структурних підрозділів в головному управлінні Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області, повідомляє прес-служба Івано-Франківської ОДА.

“На першому етапі в області визначено три пілотних райони: Рожнятівський, Калуський, Коломийський, а також міста Калуш і Коломия, де, зокрема, відпрацьовуються технології нової системи обслуговування громадян та обробки пенсійної документації на базі централізованих інформаційних технологій та запровадження єдиних стандартів обслуговування. Це дасть можливість не тільки відмовитися від величезного паперового документообігу, а й спростити процедуру прийому та обслуговування громадян, досягнути простоти і зручності отримання громадянами послуг від Пенсійного фонду», – розповів Анатолій Назаров, начальник головного управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області.

Відтак, для громадян передбачено можливість звернутися за вирішенням своїх пенсійних питань до будь-якого управління Фонду, незалежно від місця проживання, спрощення процедури отримання послуг, підвищення якості обслуговування, отримання консультацій чи документів дистанційно.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry