У центральному ринку Франківська португальський фотограф показав, яким бачить місто (ФОТО)

Автор: Борис Марія

10 Чер, 2016 18:36

Поділитись публікацією
У центральному ринку Франківська португальський фотограф показав, яким бачить місто (ФОТО)

Сьогодні, 10 червня, у івано-франківському Центральному продуктовому ринку презентували проект португальського фотомитця  Нуно Бароззо.

Він розповів, що його цікавить наука, тому в першу чергу фотограф відвідав університети та музеї Івано-Франківська. На його знімках зображені тварини, спорт, люди, частини міста. У них є рух та статика.

“Спочатку це мала бути газета. Це б наблизило людей до мистецтва. Але час був обмеженим. Одного разу я гуляв містом, побачив ринок, мені сподобалося. Звернувся до керівництва ринку, вони погодилися на розміщення робіт. У мене є спортивні фотографії, а будівля ринку нагадує арену спорту. Це має певний сенс”, – пояснив він.

Нуно додав, що у публічних місцях більше людей отримують доступ до мистецтва.

Реакція на роботи фотохудожника різна. Хтось не розуміє, для чого і що таке висить у них над головами, інші кажуть, що фотографії відволікають від буденних справ. Цікаво подивитися на себе збоку.

“Це розвиває людей, інша атмосфера. Люди цікавляться, але не кажуть, що про це думають”, – каже продавець Ярослав Глинчак.

“Виставка дуже сумна. Короче, замучений тяжкою неволею народ. Правильно фотограф показав місто. У ринку треба веселіших робіт, бо люди тут напружені, переживають, щоб щось продати, – додала його колега Марія Багалюк.

“Таке треба розвішувати, де діти є. Нащо того старим жінкам. Але мені подобається”, – прокоментувала працівниця ринку Марія Іванців.

Захід відбувся в рамках візуальної програми LITORALIS міжнародного міждисциплінарного фестивалю Porto Franko Gogol Fest.

Теги: