У ЦНАПі не можуть збільшити персонал для обслуговування людей, які стоять в чергах (ФОТО)

Автор: Людмила Баран

20 May, 2015 12:52

У ЦНАПі не можуть збільшити персонал для обслуговування людей, які стоять в чергах (ФОТО)

За вчорашній день в Івано-Франківському Центрі надання адміністративних послуг прийняли 265 юридичних осіб. Працювали до восьмої вечора.  

Читайте також: У Франківську нагородили поліціянтів, які оперативно затримали грабіжника (ФОТО) 

Про це Galka.if.ua розповів Василь Струтинський  – начальник відділу державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та легалізації об`єднань громадян.

Він сказав, що подавачі документів безпідставно критикують реєстраційну службу, адже  працівники  роблять все від них залежне, аби встигнути з обслуговуванням всіх людей.  Однак процедура прийняття цих документів не дозволяє залучити додаткових працівників. Також  у реєстраційної служби є ще й інша робота, крім приймання  картки 4-ої форми.

“Ви знаєте, ми не можемо  збільшити кількість працівників. Тому що кожен має свій комп’ютер і особистий пароль до нього, всі дії за комп’ютером фіксуються”, – сказав Василь Струтинський.

Чиновник зазначив, що ажіотаж довкола  подання реєстраційної картки 4-ої форми  – по всій Україні.  Івано-Франківський ЦНАП, за  словами Струтинського, справляється із роботою на 90%, тоді як в інших областях  люди іноді за тиждень не можуть подати документи.

Така ситуація виникла через закон, який прийняли в грудні минулого року, що передбачає надання відомостей про вигодоутримувачів (бенефіціаріїв), які фактично є власниками підприємств, але не зазначені в документах. Закон, на думку Струтинського, мав би стосуватися олігархів, які володіють великими підприємствами, а не “рівняти всіх під одну гребінку”.

У юридичних осіб було чимало часу, аби встигнути подати  реєстраційну картку 4-ої форми до 25 травня. Але вони, як сказав Струтинський, вдалися до “студентської звички відкладати все на останній момент”. Водночас творці закону не достатньо роз’яснили його населенню.

Як розповів чиновник, у Верховній Раді зареєстровані два законопроекти зі змінами щодо інформування про вигодоотримувачів. Згідно з одним, термін подання документів продовжать до 1 січня 2016 року, за іншим – до квітня наступного року. Один із них можуть прийняти вже через тиждень.

Проте, як  висловився Володимир Струтинський, звичка відкладати все на останній момент може знову спрацювати.

“Якщо затвердять законопроект, то всі люди, які стоять зараз в чергах підуть, і прийдуть 31 грудня”, – вважає чиновник.

Як відомо, цього тижня під ЦНАПом щоранку черги.  Юридичні особи не встигають подати реєстраційну картку 4-ої форми і бояться отримати за це штраф. 

Читайте також:

Черги в ЦНАПи виникли через погане інформування, – голова ради підприємців Івано-Франківська

У черзі за подачею документів стало погано людині.

 

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry