У Тисменицькій громаді відкрили анотаційну дошку воїну Михайлу Цюперу (ФОТО)

Автор: Зелінська Тетяна

24 Вер, 2023 11:20

Поділитись публікацією
У Тисменицькій громаді відкрили анотаційну дошку воїну Михайлу Цюперу (ФОТО)

У селі Старі Кривотули відкрили дошку пам’яті загиблому на війні Михайлові Цюперу. Герой з перших днів повномасштабного вторгнення став на захист України. Служив у 8-мубатальйоні 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс».

Михайло Цюпер народився 24 січня 1971 року у селі Красилівка, проживав у Старих Кривотулах Тисменицької громади. Добровольцем на фронт пішов 25 лютого 2022 року, був старшим сержантом. Разом з побратимами захищав Київ, визволяв Чернігівщину, Сумщину, Харківщину та Луганщину, інформує “Галка”.

15 червня 2023 року воїн отримав смертельні поранення поблизу населеного пункту Берестове Донецької області. Меморіальну дошку відкрили та освятили на фасаді рідного ліцею Михайла Цюпера. Вшанувати пам’ять загиблого прийшли рідні та близькі, вчителі та учні, а також представники влади.

Пам’ять полеглого воїна вшанували спільною молитвою, після чого меморіальну дошку освятили. Хоровий колектив ліцею виконав патріотичну пісню, а всі присутні пом’янули Героя хвилиною мовчання. Захід завершився молебнем на могилі захисника в Старих Кривотулах.