У VAB банку заявляють: не мають проблем із виплатою депозитів, термін дії яких завершився

Автор: Турій Роман

13 May, 2014 11:43

Поділитись публікацією
У VAB банку заявляють: не мають проблем із виплатою депозитів, термін дії яких завершився

Вкладники VAB банку відзначають, що не можуть забрати із установи депозити, навіть ті, термін дії яких уже завершився. Вони навіть пікетували приміщення банку в Івано-Франківську, а також провели минулого тижня зустріч із головою ОДА Андрієм Троценко із цього приводу.

Читайте також: Представлення з конфузом: на перше побачення з громадою новий ставленник Порошенка в області запізнився на півгодини (ФОТО)

Голова Івано-Франківської облдержадміністрації відмовився говорити про зустріч із вкладниками, окрім того, відмовив у коментарях із приводу того, чи зможуть вкладники отримати назад свої депозити. Прес-служба губернатора відзначила, що виданню www.galka.if.ua треба звертатися із цього приводу до керівництва банку, оскільки питання повернення коштів фінустанов не знаходяться в компетенції голови ОДА.

У VAB банку www.galka.if.ua повідомили, що насправді проблем із повернення депозитів немає. Правда, мова йде лише про ті вклади, термін дії яких уже завершився. Про це виданню повідомила Уляна Качурак, начальник відділення VAB банку в Івано-Франківську.

За її словами, банк входить в положення тих вкладників, термін дії депозитів яких завершився і їм терміново потрібні кошти, і не зважаючи на складну економічну ситуацію, видає депозитні кошти в повному обсязі. Є такі вкладники, відзначають у банку, які входять у непросте становище банку і продовжують термін дії депозитних програм.

Уляна Качурак говорить про те, що є проблема із поверненням депозитів, термін дії яких іще не завершився. Прогнозувати, коли вкладники зможуть отримати кошти по незавершеним програмам, вона не береться, каже, що все залежить від фінансової та економічної ситуації в країні.