У Вакарчука знайшли спосіб, як нарешті відремонтувати дороги на Франківщині

Автор: Турій Роман

09 Лип, 2019 20:20

У Вакарчука знайшли спосіб, як нарешті відремонтувати дороги на Франківщині

Спрямовувати зовнішні запозичення у Дорожній фонд, встановити його справедливий розподіл та встановити відповідальність для підрядників за якість дорожнього покриття.

Це дозволить вирішити наболілу проблему будівництва і ремонту доріг. Відповідні зміни у законодавство хоче впровадити кандидат у народні депутати від партії «Голос» по 87 округу Володимир Тищенко.

Він зауважив на вкрай незадовільному а подекуди аварійному стані доріг у Надвірнянському районі.

«Люди кажуть, деякі дороги тут не ремонтували ще з 70-их… Швидка до людей їде по півтори години. Дерев’яні мости показувати б у музеях, а по нас у них ходять люди, і гинуть. Два смертельні випадки тільки за останній рік…Вісімнадцятирічний хлопець взагалі не пам’ятає, щоб колись дорогу робили, це ще до нього було… 21 століття…А тим часом з білбордів дивляться усміхнені обличчя можновладців: «Будуємо дороги — розвиваємо Україну». Агов, де ви їх будуєте!? Їх взагалі хтось бачив ті ваші дороги!?», – наголосив Тищенко.

Кандидат у народні депутати вважає неприйнятним нинішній дорожній фонд області, який становить всього 348 мільйонів з необхідних 30 мільярдів.

«Можна було б перекрити недостачу зовнішніми запозиченнями, але закон дозволяє залучати не більше, ніж 10% від бюджету», – обурюється він.

Відтак Володимир Тищенко акцентує на необхідності зміни законодавства для спрямування зовнішніх запозичень саме у дорожній фонд та встановлення справедливого розподілу коштів.

“Беру на себе зобов’язання врегулювати це питання одним з перших. Не буду обіцяти збудувати дорогу, як це роблять інші, бо це буде обманом виборців, адже депутат — не служба автомобільних доріг! Проте можу гарантувати – ставши депутатом, зареєструю відповідний законопроект!”

Також Тищенко наголосив на важливості встановлення відповідальність підрядників за якість дорожнього покриття та запевнив, як народний депутат України, зобов’язується особисто здійснювати контроль «місцевих», щоб не допустити розкрадання коштів чи їх нецільового використання.

Нагадаємо, на думку оглядачів на 87 окрузі є два наймовірніших кандидати на перемогу: чинний мер Надвірни Зіновій Андрійович та Володимир Тищенко від партії «Голос» Святослава Вакарчука.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

  • like 1
  • like
1
Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...