У Великій Британії відкрилася вакансія мандрівників із собаками

Автор: Костинюк Олександр

04 Жов, 2019 01:56

У Великій Британії відкрилася вакансія мандрівників із собаками

Британський сервіс бронювання житла Snaptrip розшукує двох власників собак, які будуть протягом року подорожувати зі своїми улюбленцями по Великій Британії та писатимуть відгуки на dog-friendly житло.

Сервіс пропонує 36 000 котеджів, що дружні до собак, тому шукає пса-інфлюенсера, який разом з господарем відвідає 10 готелів протягом 12 місяців. Про це інформує Inspired з посиланням на Lonely Planet.

Snaptrip розшукує двох собак: одного віком від шести місяців до трьох років, а другого – від чотирьох до десяти років. Вони мають комфортно почуватися в подорожах, не мати проблем зі здоров’ям, бути фотогенічними та вільно почуватися перед камерою. Господарі собак мають бути уважними до деталей і вміти добре писати.

Власники псів повинні будуть писати детальні огляди житла та роботи фото. За кожен огляд платитимуть близько €337, а всі витрати на проживання і переїзди покриватиме компанія.

В огляді потрібно буде описати кожне житло в 500 словах, оцінюючи його за критеріями задоволення для собак, практичності, доступу до місця для прогулянки та наявності дружніх до собак публічних місць і закладів у пішій доступності.

Подати заявку на вакансію можна на сайті Snaptrip.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...