У вересні іванофранківцям прийдуть «дорожчі» квитанції від тепловиків

Автор: Турій Роман

28 Aug, 2014 08:14

Поділитись публікацією
У вересні іванофранківцям прийдуть «дорожчі» квитанції від тепловиків

Вже у вересні споживачі «Теплокомуненерго» отримають квитанції за надані послуги з вищими розрахунками до оплати. Про це в ексклюзивному інтерв’ю «Галці» повідомив заступник директора Івано-Франківськ ТКЕ Ігор Угриновський.

 

Якщо до 1 серпня абонентська плата для населення у період між опалювальним сезоном складала 1 грн 70 копійок з метру квадратного, то починаючи з останнього місяця літа становить 1,80 грн \ м. кв. Тобто в залежності від розміру житла, абонплата зросте максимум на 5-6 грн, каже Ігор Угриновський.

Зміни у тарифах погодила Національна комісія державного регулювання у сфері комунальних послуг. У нових розмірах абонплати закладена зокрема так звана «інвестиційна складова» – гроші, які мають скеровуватися на виключно на модернізацію «Теплокомуненерго».

Якщо наразі підвищення вартості послуг «Теплокомуненерго» не виглядає критичним, то зі старту опалювального сезону (орієнтовно 15 жовтня), ціна на тепло зросте як мінімум на третину.

Детальніше про ці та інші зміни у розрахунках з тепловиками читайте в розширеному інтерв’ю з Ігорем Угриновським, яке незабаром з’явиться на «Галці».