У вересні планують ремонт дороги Калуш – Осмолода

Автор: Турій Роман

27 Сер, 2019 21:09

У вересні планують ремонт дороги Калуш – Осмолода

Ремонтні роботи дороги Калуш – Осмолода розпочнуться у вересні. Вартість ямкового ремонту – понад мільйон гривень.

Про це повідомив каналу UA: Карпати директор державного підприємства «Дороги Прикарпаття» Андрій Сазонов.

Стан дороги Калуш-Осмолода під час наради із головою облдержадміністрації Денисом Шмигалем обговорили голови трьох ОТГ: Войнилівської, Новицької та Верхнянської.

Голова Новицької ОТГ Михайло Срібняк каже, що через погані дороги і повалені мости до людей не може доїхати “швидка”. Про це пише «Галицький кореспондент».

Голова територіальної громади зазначає, що до нього уже телефонують перевізники і кажуть, що не пускатимуть у цей напрямок автобуси.

Голова Войнилівської ОТГ Мар’яна Масляк говорить, що не варто створювати опорну школу, якщо неможливо організувати до неї доїзд дітей.

За словами жінки, дві знаходяться у край незадовільному стані: це Калуш – Копанки та Слобідка – Войнилів. На одній з них уже рейсовий автобус не проходить, шкільний автобус підвезти дітей не може. А на іншій ще проходить автобус, але за сприятливих погодних умов.

Директор державного підприємства «Дороги Прикарпаття» Андрій Сазонов каже, що наразі чекають висновків експертизи щодо капітального ремонту дороги Калуш – Осмолода.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry