У Верховинський район передали екскаватор-навантажувач для ремонту доріг

Автор: Єва Жасминова

11 Чер, 2019 20:36

У Верховинський район передали екскаватор-навантажувач для ремонту доріг

10 червня у Білоберізькій ОТГ відбулася чергова урочиста подія. Вже більше двох років у громаді діє програма «DOBRE», яка фінансується агентством з міжнародного розвитку «USAID» США.

У ході незалежного опитування мешканцями Білоберізької ОТГ було обрано найбільш пріоритетну послугу, що потребує вдосконалення, – це ремонт та утримання доріг комунальної власності, пишуть на сайті ОДА.

З метою покращення даної послуги було розроблено план з удосконалення послуги із ремонту та утримання місцевих доріг, яким передбачено створення багатопрофільного комунального підприємства та закупівля спеціальної техніки.

На церемонію передачі екскаватора-навантажувача для комунального підприємства Білоберізької ОТГ завітали поважні гості: Пан Беррі Рід, керівник програми « DOBRE» в Україні; Роман Сваволя, фінансовий директор програми «DOBRE»; Ілля Лисогор , програмний спеціаліст програми «DOBRE»; Дмитро Коваль, керівник офісу програми «DOBRE» в західній Україні; Любомир Кава, програмний спеціаліст програми «DOBRE»; керівник апарату Верховинської РДА Василь Бровчук.

Присутнім продемонстрували можливості екскаватора.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...